Oferta pracy

Koordynator inwestycji

Digicos S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Digicos S.A.

Digicos S.A. jest firmą inżynierską powstałą w 2010 r. z połączenia dwóch firm działających na rynku usług dla telekomunikacji od 1997 roku. Połączenie firm Digicos oraz Erpol pozwoliło na rozszerzenie katalogu świadczonych usług oraz zwiększenie zasięgu terytorialnego działania połączonego podmiotu.

Rozwój branży telekomunikacyjnej znajduje swoje odzwierciedlenie w stale udoskonalanej i rozwijającej się strukturze wewnętrznej, jak i w stale uaktualnianej i rozszerzanej ofercie świadczonych usług. Działanie na rynku od 20 lat pozwoliło na stworzenie sprawdzonej i stale rozbudowywanej sieci firm partnerskich obejmującej swoim zasięgiem teren całego kraju.

Zakres obowiązków

  • Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały koordynacja oraz uzyskiwanie pozwoleń oraz uzgodnień wymaganych do budowy oraz rozbudowy stacji telefonii komórkowej. Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi, urzędami, projektantami oraz działami realizacji.
  • Ścisłe raportowanie postępu prac do klienta oraz przełożonego.
  • Współpraca z działem projektowym, z działem realizacji Inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie telekomunikacji, budownictwa, administracji lub pokrewne
  • Biegła znajomość pakietu office
  • Prawo jazdy kat. B z praktyką
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy w ściśle określonych ramach czasowych
  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego, przepisów kpa, branży telefonii komórkowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w ambitnym dynamicznym zespole
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy