Oferta pracy

Koordynator inwestycji mieszkaniowych

Matejek Sp. z o.o.O firmie

Matejek Sp. z o.o.

aleja Juliusza Słowackiego 64

Kraków

Spółka deweloperska prowadząca inwestycje na terenie Krakowa zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Koordynacja procesu budowlanego w relacji pomiędzy Deweloperem a Generalnym Wykonawcą
  • Koordynacja zmian aranżacyjnych
  • Przygotowanie inwestycji do pozwolenia na użytkowanie
  • Przekazywanie mieszkań klientom
  • Obsługa posprzedażowo – gwarancyjna

Wymagania

  • Doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym min. 2 lata
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość programu Auto-Cad i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie

WARUNEK: POD UWAGĘ BĘDĄ BRANE TYLKO I WYŁĄCZNIE
CV NIEPRZEKRACZAJĄCE 1 STRONY A4

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy