Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator IT

SORIMEX sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Równinna 25, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

SORIMEX sp. z o.o. sp.k.

Równinna 25

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych nowych technologii i systemów informatycznych, wspierających realizację strategicznych celów firmy

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych dla istniejących rozwiązań informatycznych

  • Analizowanie potrzeb organizacji w zakresie rozwoju systemu klasy ERP Navireo, aplikacji biurowych Microsoft 365 oraz aplikacji z nimi współpracujących

  • Planowanie i przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na zdiagnozowane potrzeby

  • Opracowywanie dokumentacji eksploatacyjnej systemu

  • Diagnozowanie i testowanie poprawności realizacji założonych funkcji

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

  • Zapewnienie wysokiego poziomu znajomości oraz wykorzystania systemu i aplikacji biurowych u użytkowników

  • Dokumentowanie procedur i procesów IT w organizacji

  • Identyfikowanie zagrożeń oraz definiowanie i wdrażanie procedur zapewniających bezpieczeństwo oprogramowania

  • Prowadzenie ewidencji infrastruktury IT (oprogramowania i sprzętu)

  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi oraz administratorem sieci i systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne drugiego stopnia (preferowane informatyka lub pokrewny)

  • Znajomość metod, technik i narzędzi stosowanych w zakresie analizy, planowania, wdrażania oraz optymalizowania systemów informatycznych

  • Znajomość rozwiązań systemów informatycznych oraz dostępnego na rynku oprogramowania

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomość podstaw zarządzania procesami oraz analizy ekonomicznej

  • Komunikatywność, umiejętność jasnego formułowania myśli w mowie i piśmie

  • Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia

  • Łatwość przygotowywania dokumentów będących efektem pracy

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój organizacji i udział w podejmowaniu strategicznych decyzji,

  • System premii powiązanych z wynikami pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Indywidualny program adaptacji

  • Atmosferę wsparcia i współpracy

  • Pracę w ciekawej branży

Od ponad 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie,

jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy