Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Jakości (Team Leader)

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

  • Malinowska 28, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Malinowska 28

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracą zespołu inspektorów jakości (analiza raportów, rozwiązywanie problemów, rozliczanie rezultatów)

  • nadzorowanie jakości wyrobów w procesie produkcyjnym i wyrobów gotowych oraz sporządzanie odpowiednich raportów do informacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • zapewnianie dostępności zasobów koniecznych do realizacji zadań i celów oraz kontrolowanie ich właściwego wykorzystania i zabezpieczenia w komórce organizacyjnej

  • ustalanie grafików i rozliczanie godzin pracy oraz sporządzanie planu urlopów wypoczynkowych dla podległych pracowników

  • identyfikownie potrzeb rozwoju podległych pracowników w zakresie ich zadań oraz sprawowanej funkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • umiejętności analityczne

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność, terminowość

  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość narzędzi jakościowych (5WHY, PARETO, 8D, ISHIKAWA) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • umowę o pracę

  • nagrodę jubileuszową

  • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)

  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy

  • prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy)

  • ubezpieczenie na życie

  • bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy

  • pakiet socjalny: „wczasy pod gruszą”, świadczenie „choinkowe”, karta sportowa

  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

W Flex zapraszamy ludzi ze wszystkich środowisk. Nasi pracownicy rozwijają się tutaj, żyjąc zgodnie z naszymi wartościami: wspieramy się nawzajem, starając się znaleźć lepszą drogę, poruszamy się szybko, z dyscypliną i celem, i zawsze postępujemy właściwie. Dzięki kulturze opartej na szacunku, integracji i współpracy kariera w firmie Flex daje możliwość dokonania zmian, zainwestowania w rozwój swojej kariery i przyłączenia się do naszego celu – tworzenia wspaniałych produktów, które tworzą wartość i poprawiają jakość życia ludzi.

Przewiń do profilu firmy