Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Jakości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

    ALSTOM w Polsce

    • Chorzów Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
    • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
    • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

     Miejsce pracy: Warszawa, ul. Kozia Górka 9
    Numer referencyjny: PEN/2019/03/KJ

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: zarządzanie jakością, mechanika, mechatronika lub pokrewne)
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość metodologii rozwiązywania problemów, analizy ryzyka oraz narzędzi jakościowych
    • Znajomość wymagań: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
    • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania
    • Samodzielność, wielozadaniowość, dokładność w realizacji zadań oraz umiejętność argumentacji na rzecz własnej opinii

    Podstawowe obowiązki:

    • Kierowanie pracą działu jakości
    • Monitorowanie wskaźników jakościowy i terminowe raportowanie do wskazanych jednostek
    • Nadzór procesu przekazywania pojazdów od/ do klienta
    • Pilotowanie/ uczestnictwo w zespołach problemowych (8D, QRQC)
    • Udział we wdrażaniu nowych projektów/ aktywności
    • Nadzór nad procesem kontroli wewnętrznej
    • Koordynowanie procesu zarządzania niezgodnościami, w tym reklamacje do dostawców
    • Aktywny udział w procesie rozwoju dostawców
    • Analiza kosztów złej jakości (COPQ, CONQ)
    • Udział w audytach wewnętrznych
    • Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy
    bottom