Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka ds. Ciągłego Doskonalenia

Plati Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Miłosna 30A, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Plati Polska Sp. z o.o.

Miłosna 30A

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Propagowanie kultury odzwierciedlającej wartości firmy, wspierającej dążenie do osiągania jak najlepszych wyników, promowanie pozytywnego środowiska pracy, wzmacnianie ducha zespołu w organizacji;

  • Prowadzenie projektów optymalizujących procesy, redukujących koszty i usprawniające ergonomię pracy;

  • Koordynowanie, prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych zgodnie z metodologią Lean Manufacturing;

  • Sporządzanie raportów informujących o statusie projektów, sygnalizujących szanse i ryzyka oraz podejmowanie działań niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów

  • Poprawa efektywności procesów wewnętrznych poprzez ciągłą eliminację źródeł „marnotrawstwa” (Muda Elimination)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne;

  • Minimum 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość narzędzi metodyki Lean Management,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Mile widziane szkolenia ISO, znajomość środowiska ERP Monitor;

  • Wysokie zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy, proaktywna postawa, kreatywność oraz podejście nastawione na działanie;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Interesującą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji;

  • Świadczenia pieniężne na święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia; dofinansowanie do kolonii i obozów;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu emerytalnego dla pracowników;

  • Pakiet szkoleń;

  • Możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do kolonii i obozów

Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie - producent wiązek, przewodów oraz wyposażenia elektrycznego.

www.plati.it/plati-poland/

Przewiń do profilu firmy