Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka ds. kadrowo - płacowych

TT GROUP FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie obsługi kadrowo-płacowej Klientów TT Group Finanse,

  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • przygotowywanie danych i dokumentów niezbędnych do naliczania płac oraz nadzór nad obiegiem i przygotowaniem dokumentów finansowych,

  • wypracowywanie i utrzymanie wysokich standardów świadczonych usług oraz zorientowanie na klienta wewnętrznego,

  • rozwijanie i dzielenie się wiedzą specjalistyczną z zespołem księgowym.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac w rozproszonej organizacji,

  • bardzo dobra znajomość i rozumienie złożoności przepisów prawa pracy, zagadnień podatkowych i ubezpieczeń społecznych,

  • czynne uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych

  • doskonałe zarządzanie czasem, planowanie i ustalanie priorytetów,

  • znajomość MS Office, programy kadrowo – płacowe: Insert, ZUS: Płatnik, itp.,

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • samodzielność w działaniu (stanowisko jednoosobowe),

  • mile widziane doświadczenie w księgowości.

To oferujemy

  • realny wpływ na procesy kadrowo – płacowe,

  • umowę o pracę,

  • twórczą, nieformalną atmosferę pracy,

  • biuro w centrum Warszawy.

TT GROUP FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TT Group Finanse Sp. z o.o. to wewnętrzne Centrum Usług Wspólnych Grupy kilkunastu podmiotów.

Przewiń do profilu firmy