Oferta pracy

Koordynator/ka ds. kluczowych klientów

Mitsubishi Electric Europe

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów inwestycyjnych,

  • planowanie oraz odbywanie wizyt handlowych na powierzonym obszarze,

  • realizacja indywidualnego budżetu sprzedaży,

  • koordynowanie projektów oraz bieżące wprowadzanie wymaganych danych do wewnętrznego systemu sprzedażowego,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami firmy w oparciu o najwyższe standardy,

  • doradztwo techniczne i koncepcyjne dla klientów w obszarze oferowanej technologii i komponentów,

  • prowadzenie technicznych i sprzedażowych prezentacji oraz aktywne uczestnictwo w targach, konferencjach, seminariach, webinariach oraz warsztatach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum pięć lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość rynku w obszarze automatyki przemysłowej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, komunikatywność oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z kandydatami,

  • wysokie umiejętności sprzedażowe oraz znajomość technik negocjacyjnych poparte doświadczeniem zawodowym,

  • inicjatywa i proaktywna postawa,

  • chęć dalszej nauki oraz nastawienie na rozwój kompetencji zawodowych,

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,

  • premię uzależnioną od wyników i realizacji zadań,

  • dużą samodzielność w działaniu, możliwość współpracy z kluczowymi klientami firmy,

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów,

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód hybrydowy również do użytku prywatnego,

  • regularne szkolenia techniczne i handlowe,

  • możliwość stałego rozwoju poprzez szkolenia kompetencyjne oraz dostęp do platformy Udemy,

  • bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • system kafeteryjny

Do naszego zespołu, poszukujemy zmotywowanej i zaangażowanej osoby, która lubi podejmować inicjatywę i jest zorientowana na realizację celów zawodowych. Nasz zespół ceni sobie rozwój techniczny, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Przewiń do profilu firmy