Koordynator/ka ds. Kluczowych Klientów (Smart Buildings i Industry 4.0)

Siemens Sp. z o.o

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i projektów z zakresu Smart Buildings i Industry 4.0;

  • Nawiązywanie i budowanie strategicznych relacji, w tym dobór partnerów rynkowych;

  • Przygotowanie ofert handlowych i prezentacji dla klientów;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, monitorowanie zgodności finansowych i technicznych warunków kontraktów;

  • Realizowanie planów sprzedaży wynikających ze strategii firmy;

  • Analiza rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych w obszarze projektów inwestycyjnych poparte sukcesami;

  • Wiedza z zakresu systemów technicznych w budownictwie kubaturowym i/lub przemysłowym;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, wytrwałość i skrupulatność w ich osiąganiu.

  • Doświadczenie w pracy z inwestorami oraz w kontaktach z osobami na różnych szczeblach w organizacji;

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji z Klientem;

  • Samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem;

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju.

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności poprzez realizację ciekawych zadań oraz zdobywanie wiedzy z obszaru automatyki budynkowej;

  • Pracę, wymagającą kreatywnego podejścia, determinacji i samodzielności, ale dającą realne efekty;

  • Motywacyjny system wynagradzania oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego);

  • Pakiet benefitów do wyboru (system kafeteryjny) oraz dodatkowe dni wolne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Większość swojego życia spędzamy w budynkach, dlatego pracując w Siemensie w branży Smart Infrastructure dostarczamy systemy i rozwiązania, które umożliwiają naszym klientom tworzenie miejsc dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora/ki ds. Kluczowych Klientów, która będzie sprzedawać rozwiązania i systemy oraz usługi serwisowe w zakresie technologii budynkowych Siemensa, na terenie Polski. Będzie także dbała o wysoki poziom satysfakcji klientów.

Przewiń do profilu firmy

Jak do nas dołączyć?

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie on-line za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, wiedzy i umiejętności.