Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka ds. Obsługi Klienta

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zamówień, zarządzanie reklamacjami i zwrotami

  • Odpowiadanie na zapytania Klientów

  • Wyjaśnianie niezgodności w rozliczeniach i procedurach

  • Tworzenie cenników, formularzy zamówień, przekazywanie informacji do Klientów

  • Monitorowanie poziomu usług, proponowanie rozwiązań w celu poprawy

  • Współpraca z Klientami w zakresie wysyłek, odbioru towarów, rezerw, reklamacji, doradztwa w zakresie asortymentu

  • Współpraca z firmami logistycznymi

  • Współpraca wewnątrz Firmy z przedstawicielami działów SCM, Sprzedaży, Księgowości

  • Zastępowanie innych członków zespołu obsługi klienta w przypadku ich nieobecności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość SAP i EDI

  • Umiejętności analityczne

  • Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w zgranym i dynamicznym zespole

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych

  • Dobra lokalizacja biura przy Metrze Wilanowska

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Freudenberg jest globalną grupą technologiczną, działająca w 60 krajach i zatrudniająca 49.000 pracowników, która wspiera swoich klientów i społeczeństwo poprzez przyszłościowe innowacje. Wraz z partnerami, klientami i grupą naukowców Grupa Freudenberg rozwija najnowocześniejsze technologie i dostarcza doskonałe produkty oraz rozwiązania i usługi dla ponad 40 segmentów rynku. Kultura naszej firmy jest innowacyjna, oparta na zaufaniu i uczciwości, otwartości i wzajemnym szacunku.

Portfolio firmy składa sie z takich marek jak: Vileda®, Vileda Professional®, Gimi®, Marigold®, O'Cedar®, Wettex® i Gala®.

Przewiń do profilu firmy