Oferta pracy

Koordynator/ka ds. projektów i administracji

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Koordynator/ka ds. projektów i administracjiNumer ref.: Spe/1/04/2021/AŚ-O&T

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kompleksowe wsparcie analityczne
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów biznesowych/optymalizacyjnych i prowadzenie, wybranych elementów lub mniejszych projektów
  • Koordynacja obsługi umów z dostawcami, w tym część administracyjna
  • Opracowywanie/przygotowywanie materiałów zarządczych
  • Monitoring i dbałość o jakość danych
  • Nadzór i kontrola nad zgodnością zadań zespołu z regulacjami
  • Udział w rozwoju narzędzi zwiększających efektywność pracy
  • Prowadzenie inicjatyw promujących rozwiązania ułatwiające pracę – od badania trendów, przez spotkania biznesowe i analizę potrzeb, po wdrożenia opracowanych rozwiązań
  • Wsparcie zespołu ds. biznesowego wsparcia Członka Zarządu w bieżących zadaniach

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli cechują Cię:

  • Zorientowanie na zadania i wprowadzenie usprawnień
  • Dążenie do zrozumienia kontekstu biznesowego wymagań projektu, a gdy znasz lepsze rozwiązania potrafisz je w czytelny i skuteczny sposób zasugerować
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne (umiejętność budowania relacji, umiejętność egzekwowania realizacji zadań przypisanych do innych osób umiejętność współpracy w grupie)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętności prezentowania danych i wniosków z przeprowadzonej analizy (jasna i klarowna werbalizacja wyników pracy)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość programów MS Excel, PowerPoint i Word na poziomie zaawansowanym (min. tabele przestawne), mile widziana znajomość VBA i chęć rozwoju w tym zakresie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1) – mile widziane
  • Minimum dwa lata pracy w dużej, np. międzynarodowej firmie
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki biznesowe lub techniczne

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia w zespole organizacyjnym Członka Zarządu w międzynarodowej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość szybkiego rozwoju poprzez kompleksową realizację zadań we współpracy z kierownictwem wyższego szczebla
  • Poszerzanie kompetencji miękkich (m.in. efektywna współpraca z różnymi obszarami, egzekwowanie zadań, asertywność, zarządzanie sobą w czasie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
  • Pozytywną atmosferę i pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Już od 1998 roku z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami a pracodawcami. Osiągamy to, w pełni skupiając się na celach, aspiracjach i potrzebach obu stron.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne