Oferta pracy

Koordynator/-ka ds. serwisu

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

  • Księcia Ziemowita 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Koordynator Serwisu pełni bardzo ważną funkcję związaną z zapewnieniem wysokiej jakości obsługi klienta. Ściśle współpracuje z inżynierami celem zabezpieczenia prawidłowości procesów usługowych oraz handlowych.

Zapewniamy szkolenie, po ukończeniu którego będziesz zajmował się koordynacją zleceń serwisowych we współpracy z centralą w Norwegii oraz koordynatorami regionalnymi w zakresie organizacji serwisów.

Nasze wymagania

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom B1)

  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w niestandardowych godzinach

  • komunikacja to Twoja mocna strona

  • potrafisz świetnie organizować sobie zadania pod presją czasu

  • lubisz działać zespołowo a jednocześnie cenisz sobie samodzielność i organizację pracy własnej

  • masz minimum wykształcenie średnie z zakresu logistyki, handlu, marketingu lub pokrewne

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy:

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

  • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu

  • elastyczne godziny pracy

  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem

  • dbałość o work-life balance

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego, także dla członków rodziny)

  • wspieracie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych

  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników

  • pełny komplet narzędzi do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020

  • jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018

  • bonus z okazji ślubu oraz narodzin dziecka

  • prezent jubileuszowy

Dołącz do naszego zespołu a zapewniamy, że będziesz mieć fajną pracę w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju i przyjazną atmosferą.

Przewiń do profilu firmy