Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator/-ka ds. sieci detalicznej

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r.
    Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
    W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
    Miejsce pracy: Łódź
    9-13-31637/P

    Dla naszego klienta, dystrybutora renomowanych kosmetyków, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    - Koordynacja sprzedaży detalicznej w sieci placówek handlowych

    - Udział w rozwoju strategii sprzedaży

    - Wdrażanie do sprzedaży nowych towarów, kontrola zamówień i zatowarowania sklepów

    - Organizacja pracy sprzedawców pod kątem oceny, motywacji i rozwoju

    - Koordynacja działań marketingowych

    - Udział w otwarciu nowych placówek

    - Udział i koordynacja w akcjach promocyjnych i remanentach

    - Realizacja innych zadań wyznaczonych przez Kierownika działu sprzedaży detalicznej

    Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, socjologia, psychologia

    - Doświadczenie w pracy na stanowisku związnym z koordynacją pracy zespołu lub jednostek     sprzedażowych

    - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    - Czynne prawo jazdy kat. B

    - Dyspozycyjność (1-2 dniowe wyjazdy służbowe)

    - Rzetelność i odpowiedzialność

    - Dynamizm w działaniu i multizadaniowość

    - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    - Umiejętność zarządzania czasem

    - Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

    - Mile widziane zainteresowania w kierunku najnowszych trendów w modzie i kosmetykach

     Nasz Klient oferuje:

    - Możliwość rozwoju w firmie w ugruntowanej pozycji na rynku

    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    - Bardzo przyjazna atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. lodz@grafton.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774869" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774869 data-apply="popup"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774869" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774869 data-apply="popup".