Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ ka ds. sprzedaży i obsługi pracowników tymczasowych

Charlie Works Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie dokumentacją personalną (umowy, akta osobowe)

  • Wsparcie działu handlowego w zwiększaniu wolumenu sprzedaży u obecnych Partnerów Biznesowych oraz pozyskiwaniu nowych możliwości współpracy,

  • Nadzorowanie pracy pracowników tymczasowych (UA/PL)

  • Wsparcie wewnętrznego działu Charlie works w ramach organizowania noclegów, dojazdów i organizacji pracy,

  • Pomoc w adaptacji pracowników w Polsce

  • Prowadzenie ewidencji stanów zatrudnienia oraz ruchów kadrowych, współudział w tworzeniu planu zatrudnienia

  • Współpraca z działem rekrutacyjnym w zakresie bieżącego zapotrzebowania

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku zdobyte w agencji pracy tymczasowej

  • Znajomości języka ukraińskiego lub jeżeli osoba jest cudzoziemcem bardzo dobrej znajomości języka polskiego,

  • Prawa jazdy kat B – warunek konieczny

  • Dobrej znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),

  • Dokładności, systematyczności i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Zaangażowania, inicjatywy i samodzielności w działaniu

  • Zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Kreatywności i innowacyjności w rozwiązywaniu problemów,

  • Umiejętności prowadzenia rekrutacji pracowników z UA – mile widziana.

  • Umiejętności posługiwania się systemami CRM – mile widziana

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia w zgranym zespole

  • stałą współpracę w perspektywie długoterminowej

  • możliwość indywidulanego rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

Charlie Works Sp. z o.o.

Charlie works to europejska agencja pracy, którą cechuje pasja do pracy. Celem agencji jest spełnienie oczekiwań klienta i dopasowanie zmotywowanych pracowników do jego potrzeb. Dewizą Charlie works jest sprawienie, aby praca była łatwiejsza i przyjemniejsza dla wszystkich.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dane kandydatów są zbierane wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.