Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Koordynator/ka ds. Sprzedaży - Lecznictwo Zamknięte

GRUPA NEUCA

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna realizacja założeń biznesowych na powierzonym terenie (województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie​),

  • realizacja strategii sprzedażowej i przetargowej,

  • rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami (szpitale, NZOZ) i producentami funkcjonującymi na rynku lecznictwa zamkniętego,

  • poszukiwanie nowych obszarów rozwoju sprzedaży szpitalnej w Polsce,

  • optymalizacja procesów pozwalających zwiększyć efektywność pracy własnej w obszarze szpitalnym.

Nasze wymagania

  • Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia związane z pracą w sprzedaży bezpośredniej na powierzonym terenie,

  • chcesz wykorzystać swoje doświadczenie i rozwijać się w rynku szpitalnym,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i dbasz o długofalowe relacje z Klientem,

  • jest systematyczna/y i dobrze organizujesz swój czas pracy,

  • jesteś uczciwa/y, otwarta/y i zaangażowana/y - ta oferta jest dla Ciebie!

Mile widziane

  • znajomość rynku i klientów szpitalnych,

  • znajomość prawa zamówień publicznych, oraz specyfiki współpracy pomiędzy szpitalem, hurtownią i producentem,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku KAM, KAS, Reprezentant Handlowy na rynku szpitalnym zdobyte w hurtowni farmaceutycznej/firmie farmaceutycznej.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atmosferę motywującą do działania - pasuje do nas powiedzenie, że jesteśmy profesjonalni, ale nieformalni :),

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,

  • udział w różnorodnych projektach,

  • nowoczesny sprzęt do codziennej pracy - smartfon, laptop i samochód służbowy- również do użytku prywatnego,

  • platformę kafeteryjną w ramach której dobierzesz najlepsze dla siebie benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników