Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator/-ka ds.utrzymania czystości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma porządkowa CLEANER to synonim usług najwyższej jakości dzięki czemu zdobyliśmy i wciąż zdobywamy to co najcenniejsze – zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą działająca w branży usług porządkowych od 1996r.

    W związku z rozwojem firmy rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

    Kluczowy zakres obowiązków:

    • Koordynacja pracy podległych Pracowników ekipy porządkowej
    • Pozyskiwanie kandydatów oraz prowadzenie rekrutacji
    • Udział w audytach oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość usług
    • Stały kontakt oraz budowanie relacji z klientami

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży sprzątającej/ochronie
    • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy
    • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko oraz elastyczne godziny pracy
    • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełen etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Pracę w firmie o przejrzystej strukturze
    Administratorem danych jest Cleaner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-451) przy ul.Piotrkowskiej 209/4 adres e-mail: [email protected] ( Spółka").

    W przypadku aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".
    bottom