Logo Pracuj.pl

Koordynator_ka ds. Wdrożeń (Wolontariat)

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie zespołu Specjalistów_ek ds. Wdrożeń,
  • Realizacja celów i założeń projektu wdrożeń w Twoim województwie,
  • Monitorowanie pracy zespołu Specjalistów_ek ds. Wdrożeń Akademii Przyszłości i/lub Szlachetnej Paczki,
  • Współpraca w Radzie Wojewódzkiej podczas organizacji wdrożeń dla kandydatów_ek na Wolontariuszy_ki,
  • Współpraca z innymi Koordynatorami_kami w Pionie Wdrożeń.

Nasze wymagania

  • Chęć współpracy podczas realizacji Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność w działaniu.
  • Otwartość na ludzi i zmiany.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i chęć rozwoju.
  • Konstruktywny sposób komunikowania się.
  • Wysoko rozwinięta umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość powoływania się na zaufaną markę, jaką są Szlachetna Paczka oraz Akademia Przyszłości.
  • System IT umożliwiający m.in. bieżący monitoring działań, raportowanie, koordynację działań na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.
  • Otrzymujesz bieżące wsparcie Koordynatora_ki Pionu Wdrożeń, zyskujesz narzędzia do rozwoju swoich kompetencji.
  • Otrzymujesz ofertę rozwojową obejmującą m.in. wdrożenie do roli (warsztat i wdrożenie indywidualne przez szefa_ową), możliwość udziału w Zjazdach Rad Wojewódzkich oraz szkoleniach rozwojowych.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Współpraca ze Szlachetną Paczką i/lub Akademią Przyszłości w roli Koordynatora_ki ds. Wdrożeń ma charakter wolontaryjny i jest nieodpłatna.

Koordynator_ka ds. Wdrożeń to Wolontariusz_ka, który_a odpowiada za prowadzenie zespołu Specjalistów_ek ds. Wdrożeń oraz monitorowanie w danym województwie projektu Wdrożeń Wolontariuszy_ek do roli. Będąc Koordynatorem_ką ds. Wdrożeń: zbudujesz swój zespół, wspólnie z innymi osobami będziesz tworzył_a Radę Wojewódzką, która odpowiada za realizację naszych programów zgodnie z ideą mądrej pomocy i standardami. W twojej pracy wesprze cię Koordynator_ka Pionu Wdrożeń, a także inne osoby z którymi będziesz miał_a okazję współpracować.

Jako Koordynator_ka ds. Wdrożeń

  • Masz wpływ na to, jak wygląda otaczający Cię świat! Bierzesz udział w kreowaniu zmian społecznych.
  • Otrzymujesz bieżące wsparcie Menadżera_ki Operacyjnego_ej, Koordynatora_ki Pionu Wdrożeń oraz Rady Wojewódzkiej.
  • Budujesz wartościowe relacje, nie tylko zawodowe.
  • Po zakończeniu wolontariatu otrzymujesz zaświadczenie oraz referencje przydatne na rynku pracy.
  • Zdobywasz pierwsze umiejętności zarządzania lub rozwijasz te, które już masz.

Stowarzyszenie WIOSNA

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocom potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Koordynator_ka ds. Wdrożeń (Wolontariat), lubelskie