Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator/ka Działu Ekspansji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rozwiń z nami skrzydła!
    Maxi Zoo/ Fressnapf jest europejskim liderem rynku sklepów
    zoologicznych. Firma działa w 12 krajach Europy,
    gdzie posiada ponad 1200 sklepów.
    Roczne obroty firmy wynoszą ponad 1 mld euro.
    Codziennie 10.000 Pracowników wypełnia misję firmy
    sprawiając, że życie ludzi i ich pupili staje się
    przyjemniejsze

    Zacznij pracę w dynamicznie rozwijającej
    się firmie

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Twoje zadania:
    • Bieżąca współpraca i komunikacja między Działem Ekspansji a międzynarodowym zespołem w centrali w Niemczech
    • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji oraz raportów i analiz na potrzeby Działu Ekspansji
    • Administrowanie umowami oraz archiwizowanie dokumentów
    • Koordynacja kalendarza pracy działu oraz komunikacji działowej
    Oczekiwania:
    • Doświadczenie w pracy z Działem Ekspansji na stanowisku asystenckim/ wspierającym - min. 2 lata
    • Doświadczenie w pracy z umowami najmu oraz innymi dokumentami branży Retail (sieci handlowe)
    • Znajomość specyfiki działania ekspansji oraz rynku komercyjnego w Polsce
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. C1 (dodatkowa znajomość języka niemieckiego - mile widziana)
    • Dokładność, rzetelność i wysoka kultura osobista
    • Doskonała organizacja pracy, myślenie analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • Wykształcenie wyższe
    Oferujemy:
    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet medyczny
    Chcesz do nas dołączyć?

    Wyślij swoje cv za pomocą systemu aplikacyjnego:

    Chciałbyś nas poznać? Zapraszamy na stronę www.maxizoo.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)“.

    bottom