Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/-ka Działu Obsługi Klienta Biznesowego

SHAMIR POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • codzienna koordynacja pracy działu

  • organizacja szkoleń

  • motywowanie, dbałość o ponadstandardową atmosferę pracy zespołu

  • wdrażanie nowych inicjatyw mających na celu stałe podnoszenie jakości opieki nad klientami

  • utrzymywanie kontaktu oraz inwestowanie w relacje z kluczowymi klientami biznesowymi

  • udział w ustalaniu celów oraz bieżący monitoring i raportowanie osiągnięć zespołu

  • bieżący kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy oraz z lokalnymi przedstawicielami działów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w koordynacji pracy zespołu

  • doskonałe umiejętności interpersonalne

  • zaangażowanie, entuzjazm, energia do działania

  • inicjatywa, kreatywność i pasja w kontekście zarządzania doświadczeniem klienta

  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • umiejętność prowadzenia szkoleń oraz dzielenia się wiedzą

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • doświadczenie w pracy w branży optycznej będzie zdecydowanym atutem

To oferujemy

  • pracę u technologicznego lidera w branży optycznej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

  • bogata oferta szkoleń, prowadzonych przede wszystkim online

  • pakiet medyczny

  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • pracę w zespole entuzjastycznych ludzi z pasją, pracujących na wspólny sukces i zadowolenie klientów

SHAMIR POLSKA sp. z o.o.

Założona w 1972 roku firma Shamir Optical Industry Ltd. jest czołowym producentem soczewek okularowych i w chwili obecnej zaliczana jest do pierwszej piątki wiodących producentów soczewek progresywnych na świecie, zatrudniając w sumie około 1 800 osób.

Dobra wizja jest niezbędna dla naszego codziennego samopoczucia i jakości życia. Dobre widzenie umożliwia nam pełną interakcję z otaczającym nas światem. Dlatego oddziały firmy Shamir na całym świecie kierują się ważną misją poprawy życia poprzez poprawę widzenia.

Przewiń do profilu firmy