Oferta pracy

Koordynator/ka Finansowy/a

Polska Akcja Humanitarna

aleja "Solidarności" 78A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie budżetu projektowego/partycypację w budżetach ogólnych,

  • kontrolowanie realizacji projektów,

  • nadzorowanie poprawności dokumentacji finansowo-księgowej,

  • sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji projektowej,

  • finansowe rozliczanie (raportowanie) projektów,

  • współpracę z koordynatorem merytorycznym projektu oraz donatorem,

  • tworzenie i aktualizację zasad i procedur,

  • współpracę z zewnętrznymi audytorami i instytucjami kontroli.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze finansowo - księgowym (szczególnie w obszarze budżetowania i rozliczania projektów byłoby plusem),

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,

  • znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie,

  • bardzo dobry poziom pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy w ramach ścisłych terminów,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • chęć do pracy w sektorze humanitarnym i środowisku międzynarodowym,

  • gotowość do wyjazdów służbowych poza Polskę.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • benefity tj. możliwość częściowej pracy zdalnej, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne,

  • dostęp do wiedzy i szkoleń z obszaru finansowo - księgowego oraz sektora pomocy humanitarnej,

  • możliwości rozwoju w strukturach Fundacji,

  • dodatkowe dni wolne w roku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowy urlop

Polska Akcja Humanitarna od ponad 25 lat niesie pomoc humanitarną na świecie. Pomagamy osobom poszkodowanym skutkami klęsk żywiołowych i konfliktów zbrojnych. Praca w sektorze humanitarnym wymaga określonych kwalifikacji – pomaganie to ogromna odpowiedzialność.

Praca w PAH to praca w środowisku międzynarodowym – to wymaga nie tylko dobrej znajomości języków obcych, ale również wysokich zdolności międzykulturowych i interpersonalnych. Poszukujemy specjalistów w swoich dziecinach, którzy podzielają wartości, którymi się kierujemy: humanitaryzmem, bezstronnością, neutralnością i niezależnością. Pracownik PAH powinien odnaleźć się w pracy w środowisku, w którym trzeba podejmować natychmiastowe, zdecydowane decyzje, a jednocześnie skrupulatnie przestrzegać procedur i dostarczać konkretne rezultaty pracy.

Przewiń do profilu firmy