Oferta pracy

Koordynator/ka Magazynu

Steriscience Sp. z o.o.O firmie

  • Daniszewska 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Steriscience Sp. z o.o.

Daniszewska 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu

  • Dbałość o prowadzenie procesu magazynowego zgodnie z procedurami

  • Dbałość o jakość i efektywność pracy zespołu oraz poszukiwanie usprawnień w obszarze

  • Ocena wyników pracy zespołu magazynowego

  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy

  • Nadzór nad gospodarką magazynową

  • Kontakt z SAP teamem w Indiach w sprawach związanych z systemem SAP

  • Tworzenie instrukcji oraz procedur

  • Praca w systemie Trackwise (system zarządzania jakością)

  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

  • Prowadzenie projektów w ramach obszaru magazynowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży farmaceutycznej)

  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (warunek konieczny)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia

  • Asertywność

  • Obsługa komputera (Word, Excel, Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Zakład w Polsce zajmuje się produkcją leków sterylnych. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy farmaceutycznej z ponad 30 letnim doświadczeniem. W kilkudziesięciu fabrykach i ośrodkach badawczych w USA, Europie, Afryce i Indiach zatrudniamy ponad 7 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy