Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności

YELLOW HOUSE ENGLISH S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    cała Polska

Twój zakres obowiązków

Dzięki wdrażaniu idei powszechnej dwujęzyczności z językiem globalnym - angielskim, stwarzamy lokalnym społecznościom i ich regionom szerokie możliwości rozwoju.

Nasze wymagania

  • jesteś energiczny i kreatywny,

  • masz prawo jazdy,

  • masz doświadczenie w sprzedaży,

  • znasz branżę edukacyjną,

  • znasz bardzo dobrze język angielski,

  • lubisz działać na rzecz dzieci,

  • chętnie dzielisz się swoimi pomysłami,

  • chcesz się rozwijać i szukasz nowych możliwości.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę - tak jak wolisz,

  • system premiowy, który docenia zaangażowanie,

  • samochód służbowy z kartą paliwową,

  • narzędzia niezbędne do przeprowadzania spotkań,

  • szkolenia wdrażające i pełne wsparcie,

  • nieformalną atmosferę - brak korporacyjnego spięcia.

Dołącz do zespołu ludzi pełnych pasji i zostań Koordynatorką/em Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności!

Myślimy i działamy długofalowo, dlatego liczymy na dłuższą współpracę! 🙂