Logo Pracuj.pl

Koordynator/-ka procesu sprzedaży

MACZFIT FOODS sp. z o.o.O firmie

MACZFIT FOODS sp. z o.o.

Adama Branickiego 17

Wilanów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy;
  • Znajomość rynku i zasad funkcjonowania kanału Convenience;
  • Sprzedaż produktów, profesjonalne doradztwo, dbałość o klienta w oparciu o sprawdzone standardy obsługi;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki;
  • Dbanie o przestrzeganie procedur – współpraca min. z innymi działami Spółki w celu zapewnienia najlepszej obsługi klienta;
  • Obsługa posprzedażowa klientów firmy i aktualizacja bazy danych;
  • Nawiązywanie i rozwój długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy;
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta biznesowego;
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Dziale Sprzedaży, w tym min. rok z klientami B2B;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Nastawienie na sukces i dążenie do osiągania ambitnych celów;
  • Wysoce rozwinięte kompetencje negocjacyjne/handlowe;
  • Samodzielność i skuteczność w realizacji postawionych sobie zadań;
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi wspomagającymi pracę.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Program wsparcia pracowników (EAP)

Maczfit Foods jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Odpowiada na potrzeby osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wychodzi naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestyle’owym.

Naszą misją jest dostarczanie każdego dnia do tysięcy polskich domów posiłków restauracyjnej klasy, czyniąc życie naszych klientów zdrowszym, prostszym i wygodniejszym.

Pracownikom Maczfit Foods oferujemy stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego w firmie, która wyznacza trendy i nadaje tempo rozwoju branży.

Dołącz do #TeamMaczfit i bądź z nami o krok przed wszystkimi!

Koordynator/-ka procesu sprzedaży, Adama Branickiego 17, Wilanów, Warszawa