Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka Programu

Fundacja na rzecz Nauki PolskiejO firmie

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej

Ignacego Krasickiego 20/22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja procesu oceny i selekcji projektów,

  • identyfikacja ekspertów, nabór i współpraca z nimi,

  • organizacja oceny postępu projektów,

  • zarządzanie wnioskami o wprowadzanie zmian w projektach,

  • bieżąca współpraca z zespołami badawczymi i spinout-ami; wspieranie ich w prawidłowej realizacji projektów oraz w komercjalizacji wyników,

  • współpraca z instytucjami otoczenia biznesu (parki technologiczne, akceleratory, programy inkubacyjne, centra transferu technologii, itp.),

  • współpraca z instytucjami wspierającymi naukę i procesy transferu technologii w Polsce i za granicą,

  • promocja oferty Fundacji dla projektów naukowych o potencjale komercyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej wyższe, magisterskie,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy,

  • zdolności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,

  • znajomość zagadnień transferu technologii,

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, preferowany zagraniczny staż naukowy.

Mile widziane

  • stopień naukowy lub ukończone studia doktoranckie (preferowane kierunki techniczne, biologiczne lub ścisłe),

  • doświadczenie w prowadzeniu prac B+R zakończonych wdrożeniami,

  • doświadczenie w pracy w firmie wysokich technologii, startup-ach lub funduszach VC,

  • ukończone dodatkowe studia lub kursy z zakresu ekonomii, finansów lub zarządzania,

  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej,

  • znajomość drugiego języka obcego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony od 1 do 3 lat z możliwością przedłużenia,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i kursach,

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy (zobacz więcej w module: "Jak pracujemy").

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • przyjazna atmosfera pracy

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest niezależną, pozarządową instytucją typu non-profit, powołaną dla wspierania nauki. Działa nieprzerwanie od 1991 roku i niezmiennie realizuje swoją misję: „wspierać najlepszych, aby mogli stać się jeszcze lepsi”.

Dotychczas:

• przekazaliśmy już 988 mln zł naukowcom i zespołom naukowym (ze środków własnych i funduszy strukturalnych UE),

• przyznaliśmy ponad 10,5 tys. indywidualnych stypendiów, subsydiów i nagród,

• pomogliśmy utworzyć ponad 350 nowych zespołów badawczych,

• przekazaliśmy prawie 483 mln zł na programy wspierające młodych badaczy,

• przekazaliśmy prawie 177 mln zł na rozwój warsztatów naukowych oraz poprawę bazy technicznej placówek badawczych w całej Polsce,

• ponad 200 tytułów ukazało się w finansowanej przez nas serii Monografie FNP.

Chcesz nas poznać bliżej? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.fnp.org.pl

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy?

Ważna jest dla nas atmosfera w pracy, partnerskie stosunki, życzliwość i wzajemny szacunek. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy oraz dobre samopoczucie pracowników, dlatego możemy się pochwalić:

• nowoczesną siedzibą w świetnej lokalizacji, z ekologicznymi rozwiązaniami (nagrodzoną w konkursie Adapterra Awards 2020),

• bogatym pakietem benefitów,

• licznymi działaniami w obszarze profilaktyki zdrowotnej pracowników,

• zajęciami „zdrowy kręgosłup w pracy”,

• udziałem w akcji „2 godziny dla rodziny”,

• ułatwieniami w godzeniu obowiązków zawodowych z życiem osobistym takimi, jak: możliwość

wyboru godzin pracy w przedziale od 7-ej do 18-ej, częściowa telepraca dla osób powracających z urlopów rodzicielskich lub sprawujących opiekę nad chorym członkiem rodziny,

• wyjazdami, spotkaniami i warsztatami integracyjno-szkoleniowymi.

Obecnie, w trosce o bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin pracujemy hybrydowo - większość czasu zdalnie, do biura przychodzimy na dyżury 1-2 razy w tygodniu.

Jak rekrutujemy?

• Uważnie przyglądamy się każdej aplikacji, która wpływa w odpowiedzi na naszą ofertę pracy.

• Wybrane osoby zapraszamy na pierwszą rozmowę (on-line), podczas której kandydat poznaje m. in. swoich potencjalnych przełożonych. W trakcie spotkania staramy się nawzajem lepiej poznać i maksymalnie szeroko przedstawiać naszą ofertę.

• Drugi etap to weryfikacja umiejętności merytorycznych wybranych kandydatów w siedzibie Fundacji.

• Na finalne spotkanie z Prezesem Fundacji zapraszamy starannie wybrane, wąskie grono osób.

Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze. Możliwie elastycznie dostosowujemy nasz grafik, umawiamy się na przekazanie informacji zwrotnej i dotrzymujemy terminów. W trakcie całego procesu jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami.

Wiemy, że wynik rekrutacji zależy nie tylko od naszego wyboru, ale przede wszystkim od kandydata, który finalnie decyduje, czy chce dołączyć do zespołu pracowników FNP.