Koordynator(ka) Programu Wolontariat ING

  • Wisła, śląskie
  • Specjalista
  • 12.04.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 12.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wisła
    Nr ref.: AD/FUN/2019

    Fundacja ING Dzieciom to jedna z najstarszych fundacji korporacyjnych w Polsce. Wspieramy rozwój, edukację i samodzielność dzieci i młodzieży poprzez autorskie programy fundacji i wolontariat pracowniczy ING. Jeżeli chcesz z nami realizować misję fundacji i masz pomysły, jak rozwijać jej działania, zapraszamy do naszego zespołu!

    Twoje zadania:

    Koordynacja w zakresie merytorycznym i formalnym realizację programu wolontariatu pracowniczego ING.

    • komunikacja z wolontariuszami ING w całej Polsce (rozmowy telefoniczne, kontakt mailowy)
    • organizacja szkoleń dla wolontariuszy w Wiśle
    • koordynacja konkursu grantowego na projekty wolontariackie
    • monitoring i rozliczanie projektów wolontariackich
    • ewaluacja programu

    Nasze oczekiwania:

    • zainteresowanie tematyką działań Fundacji ING Dzieciom i wolontariatem pracowniczym
    • wysoka kultura osobista i otwartość na ludzi
    • umiejętność pracy w zespole
    • kreatywność, własne pomysły
    • samodzielność
    • chęć uczenia się
    • terminowość, skrupulatność

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie pracy w organizacjach społecznych
    • wykształcenie kierunkowe
    • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • możliwość pracy przy ważnych programach społecznych
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • pracę w stabilnej, dojrzałej organizacji i z profesjonalnym zespołem, w tym współpraca z ING Bankiem Śląskim
    • umowę na 3-miesięczny okres próbny z perspektywą umowy o pracę na czas nieokreślony
    • możliwość rozwoju, w tym poprzez udział w szkoleniach
    • praca w siedzibie Fundacji ING Dzieciom w Wiśle oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.