Oferta pracy

Koordynator/ka projektów Brand Design

Kompania Piwowarska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Emilii Plater 53

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami rozwoju grafik opakowań marek Kompanii Piwowarskiej

  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w projektach graficznych: od etapu briefu, koordynacji rozwoju koncepcji graficznej, po nadzór nad wdrożeniem wzorów w drukarniach opakowań

  • zarządzanie pracą agencji projektującej na każdym etapie rozwoju grafiki

  • monitoring rynku i obserwowanie trendów w designie jako wkład do inicjatyw i rozwoju z obszaru design

  • budowa bazy najlepszych praktyk i rozwój wiedzy w zespole marketingu

Nasze wymagania

  • około 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami rozwoju grafik opakowań w sektorze FMCG (po stronie klienckiej lub po stronie agencji)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządzanie i marketing lub pokrewne

  • pasja i zainteresowania w kierunkach design, komunikacja wizualna (idealnie w obszarze brand design), techniki druku

  • otwartość i kreatywność

  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach i na kilku projektach jednocześnie

  • dokładność, sumienność, terminowość

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • dobra znajomość oprogramowania MS Office

  • znajomość oprogramowania ze środowiska Adobe Illustrator i Photoshop (mile widziane)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań współpracę z jedną z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju

  • otwartość na Twoje pomysły oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy