Oferta pracy

Koordynator/ka projektów

Klaudyna Hebda Nature

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeśli:

- Nie lubisz niezałatwionych spraw?

- Czujesz się dobrze, gdy masz odhaczone wszystkie zadania na swojej liście?

- Analizujesz, planujesz, a potem skutecznie realizujesz swoje zadania?

- Uwielbiasz asanę lub inny program do zarządzania zadaniami?

To może właśnie Ciebie szukamy!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- koordynowanie różnorodnych projektów (zależnie od Twojego doświadczenia): od wprowadzenia nowych etykiet do wdrożenia nowych funkcjonalności sklepu internetowego

- rozpisywanie i egzekwowanie zadań od członków zespołu projektowego

- ewaluacja zrealizowanych projektów

Nasze wymagania

Jakich umiejętności i cech szukamy u kandydatek i kandydatów?

- doświadczenie w koordynowaniu projektów – niezależnie od dziedziny

- świetna znajomość Asany lub innego programu do zarządzania projektami – wiele się u nas dzieje, a Asana to takie centrum dowodzenia

- rozbudowane umiejętności komunikacyjne – będziesz współpracować z wieloma osobami, również z innych działów i z kierownictwem firmy

- podejście getting things done – lubimy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik

- proaktywna postawa i nastawienie na rozwiązywanie problemów – rozwijamy się bardzo szybko (serio!), więc gdy widzimy potrzebę zmian, bierzemy sprawy w swoje ręce; na narzekanie brakuje nam czasu, wolimy go poświęcić na późniejsze świętowanie sukcesów

- miejsce zamieszkania: Kraków lub okolice – bo tutaj najwięcej będzie się działo

Mile widziane:

- zainteresowanie naturalnymi sposobami dbania o zdrowie

- znajomość metodyk zarządzania projektami

- znajomość branży marketingu on-line

To oferujemy

  • pracę, która przekłada się na życie innych ludzi

  • uczciwe wynagrodzenie, które będzie adekwatne do Twojej wiedzy i doświadczenia

  • w większości zdalną pracę, z koniecznością spotkań w Krakowie nawet kilka razy w miesiącu

  • pracę we wspierającym zespole, któremu się chce

  • unikalne know-how z dziedziny zdrowia, które przyda Ci się w codziennym życiu

  • dostęp do naszych pachnących mikstur i kosmetyków

  • narzędzia pracy, ale to chyba oczywiste

O nas

Klaudyna Hebda to szybko rozwijająca się firma w branży on-line, prowadzona przez aromaterapeutkę kliniczną nr 1 w Polsce. Specjalizujemy się w aromaterapii górnych dróg oddechowych u dzieci i dorosłych oraz w pomaganiu kobietom doświadczającym silnego stresu i natłoku myśli.

Nasze produkty są połączeniem tradycyjnej wiedzy zielarskiej z nowoczesną nauką. Portfolio obejmuje olejki aromaterapeutyczne, kosmetyki naturalne, świece oraz nowoczesne formy przekazu jak podcasty, webinary, szkolenia on-line, etc.

To co robimy bezpośrednio poprawia jakość życia naszych Klientek i Klientów. Osiągamy ponadprzeciętne wyniki, dlatego szukamy osób, które chcą by ich praca miała realny wpływ na rzeczywistość, a przynajmniej jej wycinek.

Jeśli jakaś część Ciebie czuje, że to ogłoszenie jest dla Ciebie to aplikuj.

Pozwól nam się poznać! Jak?

1. Wypełnij ankietę rekrutacyjną - dostępna klikając w "aplikuj"

2. Wyślij do nas CV

PS. Będziemy się kontaktować tylko z osobami, które wypełniły ankietę i przesłały CV.

Jak wyglądają kolejne kroki:

Etap 1 – gromadzimy zgłoszenia: do 14.12

Etap 2 – prowadzimy rozmowy rekrutacyjne: 9.12 – 20.12

Etap 3 – podejmujemy decyzje: do 31.12