Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator/ka Projektu Szkolnego i Przedszkolnego

Polska Akcja Humanitarna

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja 2 projektów: Szkoła Humanitarna i programu przedszkolnego – realizacja działań projektowych zgodnie z budżetem i harmonogramem,

  • organizacja wydarzeń zaplanowanych w projekcie – m.in. webinarów i szkoleń,

  • prowadzenie zajęć w przedszkolach w województwie pomorskim,

  • wspólnie ze specjalistką ds. edukacji oraz zleceniobiorcami, tworzenie jakościowych materiałów edukacyjnych,

  • koordynacja prac zleceniobiorców/czyń,

  • monitorowanie i raportowanie projektu (m.in. przygotowywanie raportów dla grantodawcy).

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętności koordynacyjne,

  • interesujesz się tematami edukacji globalnej lub/i zagadnieniami antydyskryminacyjnymi i prawnoczłowieczymi,

  • masz doświadczenie współpracy ze środowiskiem szkolnym i/lub przedszkolnym,

  • umiesz zorganizować sobie czas pracy i realizować działania zgodnie z harmonogramem,

  • umiesz sprawnie współpracować w zespole,

  • masz wysoką kompetencję międzykulturową,

  • masz doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych.

Mile widziane

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2,

  • doświadczenie prowadzenia zajęć w przedszkolu i/lub eukacji nauczycieli/ek,

  • doświadczenie w koordynacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych,

  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym, kreatywnym i pełnym pasji zespole edukacyjnym,

  • realną możliwość wpływu na kierunki rozwoju naszych działań,

  • duże możliwości samorozwoju (m.in. przemieszczanie się w strukturach organizacji, szkolenia),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w organizacji pożytku publicznego cieszącej się bardzo wysokim zaufaniem społecznym i udokumentowaną historią efektywnych działań pomocowych w Polsce i na świecie,

  • pracę w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym,

  • dodatkowe dni wolne w ciągu roku,

  • benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne.

Jesteśmy polską organizacją humanitarną. Niesiemy pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów humanitarnych wywołanych przez konflikty zbrojne i katastrofy naturalne. Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszanie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych.

Jesteśmy tam, gdzie wsparcie jest najbardziej potrzebne. Działamy na całym świecie. Docieramy z pomocą przede wszystkim do osób i grup szczególnie narażonych na następstwa kryzysów humanitarnych: kobiet, dzieci, osób starszych, z niepełnosprawnościami, wewnętrznie przemieszczonych. Zapewniamy wodę i toalety, jedzenie, bezpieczne schronienie i dostęp do edukacji.

Więcej o PAH na www.pah.org.pl.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Więcej informacji o działaniach zespołu edukacji PAH znajdziesz na stronie: www.pah.org.pl/edukacjaglobalna.