Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka Recepcji

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

  • Swadzim (pow. poznański)

    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o cały proces obsługi klienta w salonie, zapewnienie najwyższej jakości obsługi

  • Koordynowanie pracy zespołu Doradców ds. Relacji z Klientem

  • Nadzór nad harmonogramem szkoleń i kontrolowanie budżetu szkoleniowego

  • Tworzenie, generowanie raportów jakościowych dla działów sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń dla Doradców działów sprzedaży w systemie CRM

  • Koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów oraz przepływu korespondencji

  • Zarządzanie uwagami i reklamacjami, które napływają od klientów

  • Prowadzenie spotkań jakościowych, wskazywanie obszarów do poprawy

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – praca z klientem oraz z bazą klienta (np. CRM)

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i skrupulatności

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość programów z Pakietu MS Office (Word, Excel i PowerPoint)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc, obecny w Polsce od 2004 roku i posiadający 3 odziały: w Warszawie, we Wrocławiu i w Swadzimiu k. Poznania. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad. Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2019.

Poszukujemy Kandydatów / Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy/re pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

Przewiń do profilu firmy