Oferta pracy

Koordynator/ka Serwisu Dystrybucja

Truck Care Sp. z o.o.

  • Święcice (pow. warszawski zachodni)

    Święcice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń od użytkowników pojazdów / klientów wewnętrznych Truck Care

  • zlecanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem floty

  • ewidencjonowanie i rozliczanie prowadzonych napraw

  • monitorowanie czasu i jakości wykonywania zleceń

  • zarządzanie parkiem pojazdów zastępczych Truck Care

Nasze wymagania

  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy

  • min. 2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • pracę hybrydową - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing