Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka w Dziale Serwisu

PURE SOLVE Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łopuszańska 95

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie usług serwisowych.

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi i klientami w zakresie realizacji umów serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność.

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie.

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych.

  • Prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych osób.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Wewnętrzne szkolenia.

  • Owocowe środy.

Przyślij swój list motywacyjny wraz z CV.

NCH Europe to spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki smarowniczej, uzdatniania wody, podczyszczania ścieków oraz utrzymania i konserwacji maszyn i urządzeń. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w Europie w sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym. Spółka NCH Europe jest obecna w 26 krajach, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i stanowi jeden z największych oddziałów NCH Corporation z siedzibą w Teksasie, USA.

W Europie nasza działalność obejmuje 6 głównych obszarów:

- środki smarne & dodatki do paliw (Lubricants & Fuel Additives)

- utrzymanie i konserwacja infrastruktury przemysłowej (Maintenance)

- narzędzia i połączenia mechaniczne (Tools & Fasteners)

- oczyszczanie ścieków (Waste Water)

- czyszczenie części maszyn (Parts Cleaning)

- uzdatnianie wody (Water Treatment)

www.ncheurope.com

Przewiń do profilu firmy