Oferta pracy

Koordynator(ka) zespołu

keeeper sp. z o.o.O firmie

  • Mokra 3, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

keeeper sp. z o.o.

Mokra 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pracowników, planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy zespołu pracowników,

  • kontrolę pakowania towaru odpowiednio według zlecenia SAP,

  • kontrolę naklejania na opakowanie odpowiedniej etykiety,

  • kontrolę poprawności układania gotowego towaru na odpowiednie jednostki wysyłkowe,

  • przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego nowym pracownikom,

  • dbanie o czystość, porządek i bezpieczeństwo.

Nasze wymagania

  • jesteś gotowy do pracy zmianowej w tym nocnej,

  • jesteś osobą energiczną, wielozadaniową,

  • potrafisz radzić sobie ze stresem,

  • posiadasz umiejętność rozdzielania obowiązków podległym pracownikom,

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista,

  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office,

  • mile widziana znajomość zasad Lean Manufacturing,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycia cennego doświadczenia

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • Dostęp do kursów i szkoleń

  • Dostęp do karty sportowej Multisport

  • ZFŚS (dofinansowanie do Świąt Wielkanocnych, Bożonarodzeniowych oraz wypoczynku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi

  • praca w międzynarodowej firmie

Od ponad 20 lat, jesteśmy jednym z największych europejskich producentów innowacyjnych i wysokojakościowych artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów w ok. 35 krajach na całym świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska związane

z zarządzanie zespołem pracowników.

Przewiń do profilu firmy