Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator/-ka Zespołu Obsługi Pacjenta w Call Center

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie, nadzorowanie oraz planowanie pracy podległego zespołu;
    • Wsparcie w realizacji celów podległego zespołu;
    • Bieżące raportowanie efektywności pracy podległego zespołu;
    • Tworzenie nowych rozwiązań w celu podnoszenia efektywności realizowanych procesów;
    • Dbanie o wysoką jakość obsługi oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Pacjentów.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie - preferowane wyższe;
    • Min. roczne doświadczenie w pracy w zakresie telefonicznej obsługi Klienta;
    • Mile widziane doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem;
    • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Orientacja na osiąganie ustalanych celów oraz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
    • Praktyczna umiejętności obsługi komputera, szczególnie programów MS Office (m.in. Excel, PowerPoint);
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Kreatywność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • Dodatkowym atutem będzie wiedza za zakresu stomatologii.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży prywatnych usług medycznych w Polsce;
    • Szansę udziału w kreowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta w dynamicznie zmieniającym się środowisku w obszarze stomatologii, otwartym na nowe rozwiązania i doskonalenie procesów;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość udziału w projektach prozdrowotnych;
    • Owocowe dni tygodnia oraz pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.