Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ka Zespołu

Sun-Pro Sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budowanie Zespołów Ankieterów Terenowych na całym województwie - etapami, które wspólnie sobie ustalimy, pomożemy Ci to zaplanować;

  • przeprowadzanie rekrutacji (głównie on-line) - jeżeli nie masz w nich doświadczenia pokażemy i nauczymy Cię jak je robić;

  • wdrożenie na stanowisko Ankieterów Terenowych - przeprowadzanie szkoleń - przekazanie wiedzy merytorycznej oraz praktycznej już w terenie;

  • zarządzanie oraz rozliczanie z efektów pracy zbudowanych Zespołów - analiza ich wyników oraz raportowanie - reagowanie na bieżąco na zmiany oraz sytuacje, które mają miejsce;

  • planowanie tras podległym Zespołom;

  • tworzenie szkoleń oraz ich przeprowadzanie (motywacyjne i rozwojowe);

Nasze wymagania

  • jeżeli nie masz dużego doświadczenia w zarządzaniu Zespołem, ale czujesz, że właśnie to chcesz robić w życiu to jest to idealne miejsce na rozwój Twoich kompetencji zarządzania zespołem i koordynowania jego działań;

  • stawiasz na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kompetencji - damy Ci możliwości rozwoju, abyś nie stał w miejscu;

  • posiadasz prawo jazdy kat. B - będziesz koordynować pracę Zespołów w całym województwie, więc powinnaś/ieneś lubić i nie bać się jeździć);

  • nie potrafisz żyć bez wyzwań, a każdy osiągnięty cel daje Ci bodziec do kolejnego działania;

  • jesteś osobą dyspozycyjną i potrafisz zaplanować swój czas w taki sposób, aby każdy z Twoich Zespołów miał go trochę dla siebie;

  • lubisz ludzi i praca z Nimi daje Ci siłę do działania;

To oferujemy

  • stałą pracę w elastycznych godzinach - to Ty decydujesz o tym ile i w jakich godzinach pracujesz;

  • wszystkie narzędzia, których będziesz potrzebować do pracy: samochód służbowy (z możliwością korzystania z niego prywatnie), telefon oraz laptop;

  • pracę w modelu “no office” - pracujesz skąd chcesz, potrzebujesz tylko dostępu do internetu i zasięgu w telefonie;

  • forma umowy: zlecenie na pierwsze 3 miesiące (lub współpraca B2B) - później uzgadniamy najlepszą formę umowy dla Ciebie;

  • wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne, które rośnie wraz z rozbudowywaniem Zespołu i jest uzależnione od wyników, które Zespół osiąga;

  • 1 - dniowe szkolenie w Gdańsku oraz 2 - dniowe szkolenie terenowe;

  • naszą wiedzę, doświadczenie, możliwość wymiany doświadczeń z Koordynatorami z innych województw;

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Sun-Pro Sp. z o.o.

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO

Sun Pro to ludzie. Ludzie pełni pasji i zaangażowania, których wspólny wysiłek pozwala zakończyć dzień ze świadomością, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy. Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie i doświadczenie - to tylko liczby.

Liczą się ludzie.

Zaplanuj swoją przyszłość z Nami i przyczyniaj się do tego, aby Świat każdego dnia stawał się lepszym miejscem do życia.

Przewiń do profilu firmy

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.

Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją -

POWODZENIA!