Logo Pracuj.pl

Koordynator

ASISTWORK Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kontraktem ochrony na obiektach.
  • Koordynowanie działań podległego zespołu.
  • Nadzór nad dokumentacją.
  • Monitorowanie potrzeb Klienta w zakresie świadczonej usługi ochrony.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami.
  • Zadaniowe podejście do obowiązków.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży ochrony

To oferujemy

  • Dla osób bez doświadczenia zapewniamy szkolenia branżowe.
  • Możliwość awansu w dużej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

ASISTWORK Sp. z o.o.

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Koordynator, Kielce