Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator / Kierownik ds. utrzymania obiektów i inwestycji

ASAJ Elektrotechnika. Polska Sieć Handlowa.

Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1

Siedlce

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stanem technicznym budynków firmy, w tym: kontrola stanu technicznego, organizowanie okresowych przeglądów budowlanych, rekomendacja inwestycji, napraw, remontów

  • realizacja zatwierdzonych inwestycji, w tym: ofertowanie i zakup materiałów i usług, nadzór nad wykonawstwem, odbiory

  • realizacja procesu otwierania nowych jednostek firmy, w tym: poszukiwanie i rekomendacja lokali do wynajęcia, koordynacja procesu otwarcia, nadzór nad harmonogramem prac

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania infrastrukturą i obiektami budowlanymi

  • umiejętność koordynowania i nadzorowania prac podwykonawców i współpracowników

  • umiejętność negocjowania zapisów umów oraz warunków zakupu usług i materiałów

  • umiejętność zarządzania czasem oraz równoległego prowadzenia różnych zadań

  • dobra znajomość MS Office (Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy

  • jasno określone ścieżki rozwoju

  • innowacyjne projekty

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • realizacja pomysłów

  • wsparcie w okresie wdrożenia i adaptacji

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl. Łącznie zatrudniamy ponad 300 pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach. Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.

Przewiń do profilu firmy