Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/Kierownik ds. Zakupów

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A.O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A.

Ceramiczna 6

Niemce (pow. lubelski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie polityki zakupowej dla Grupy Spółek PPMB Niemce,

  • Zapewnienie zaopatrzenia Spółek w niezbędne surowce, materiały i usługi,

  • Optymizacja kosztów zakupów w ramach Grupy Spółek,

  • Zamawianie odpowiednich surowców, materiałów i usług,

  • Analiza cen i prowadzenie negocjacji zakupowych z producentami oraz dostawcami towarów,

  • Uzgadnianie optymalnych rozwiązań transportowych pozwalających na minimalizowanie koszów transportu,

  • Nadzór nad realizacją zamówień – monitorowanie etapów realizacji dostaw,

  • Monitorowanie i ocena warunków współpracy oraz jakości usług producentów i dostawców,

  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców towarów,

  • Zbudowanie i zarządzanie Działem Zakupów dla Grupy PPMB Niemce S.A.,

Nasze wymagania

  • Kompetencje i doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze zakupów w firmach o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym oraz usługowym,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku dostawców w branży budowlanej,

  • Wysokie umiejętności analityczne i koncepcyjne,

  • Wysokie umiejętności planowania i organizowania pracy,

  • Umiejętność powadzenia negocjacji zakupowych,

  • Umiejętność wyszukiwania, monitorowania oraz oceny dostawców surowców, produktów i usług,

  • Samodzielność w działaniu i skoncentrowanie na cel,

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office,

  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego (na poziomie B2),

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia ambitnego wyzwania zawodowego – zbudowanie Działu Zakupów,

  • Szeroki zakres samodzielności i decyzyjności,

  • Stabilne warunki zatrudnienia - w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Solidne, zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie - składające się z podstawy oraz premii miesięcznej,

  • Współudział w rozwoju wiodącej firmy,

  • Kompleksowe wyposażenie stanowiska w narzędzia pracy,

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • Dobra atmosfera pracy w zagranym zespole współpracowników,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 07.00 – 15.00,

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych NIEMCE Spółka Akcyjna – duża polska firma w skład, której wchodzą podmioty o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnymi i usługowym.

Przewiń do profilu firmy