Ta oferta pracy jest nieaktualna od 849 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator - kierownik projektu (EFS)

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2016-09-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy ogólnopolską agencja zatrudnienia, specjalizujemy się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z uruchomieniem kolejnego projektu na terenie woj. zachodniopomorskiego poszukujemy kandydata na stanowisko:

    KOORDYNATOR \ KIEROWNIK PROJEKTU EFS
    Miejsce pracy: Szczecin
    Numer ref.: KP/EFS/16

    Główne zadania na stanowisku:

    • zarządzanie realizacją projektu od strony merytorycznej i finansowej,
    • realizacja projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem,
    • nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów aktywizacji zawodowej w ramach RPO Woj. Zachodniopomorskiego,
    • nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projekcie (szkolenia, poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, staże zawodowe),
    • koordynacja prac członków zespołu projektowego oraz działań partnera współrealizującego projekt,
    • wybór wykonawców do projektu zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • przygotowywanie wniosków o płatność w części finansowej i merytorycznej z wykorzystaniem systemu SL2014,
    • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej,
    • prowadzenie baz danych projektu,
    • bieżący monitoring i kontrola projektu.
    Wymagania:
    • znajomość wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów aktywizacji zawodowej w ramach RPO Woj. Zachodniopomorskiego,
    • minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS,
    • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi z EFS,
    • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla os. niepełnosprawnych
      na terenie woj. zachodniopomorskiego.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.