Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator / Kierownik Recepcji

Spire Clinic laser&beauty

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy recepcji Kliniki i dbanie o profesjonalny, jak najwyższy poziom obsługi Pacjentów Kliniki

  • współpraca w 8 osobowym Teamie Opiekunów Pacjenta

  • budowanie i utrzymywanie przyjaznej relacji z Pacjentem

  • wysoka jakość obsługi bezpośredniej i telefonicznej Pacjenta

  • pomoc w organizacji pracy Kliniki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym o podobnym charakterze w firmie z branży medycznej lub innej branży premium,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku,

  • zdolność pracy w zespole

  • nastawienie na realizację zadań, zaangażowanie

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętności dostosowywania się do dynamicznego otoczenia

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,

  • elastyczne godziny pracy,

  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się placówce, w miłym i zgranym zespole.

Klinika Spire Clinic to nowoczesna Klinika Medycyny Estetycznej , Dermatologii i Laseroterapii w centrum Warszawy o stale rosnącej pozycji na rynku. Śledzimy najnowsze, światowe trendy w medycynie estetycznej i pielęgnacyjnej, dostarczając Naszym Pacjentom najwyższy poziom usług.

- najnowsze, innowacyjne technologie zabiegowe

- holistyczne podejście do Pacjenta i dbałość o każdy detal

- 25-osobowy zespół Profesjonalistów z pasją

- renomowane marki

- prawie 500m2 nowoczesnego wnętrza

- lokalizacja w biznesowym Centrum Warszawy , okolice Metra Rondo Daszyńskiego

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osoby, dla której bliska będzie filozofia Naszej Kliniki! Szukamy osoby zaangażowanej, stale dążącej do podnoszenia swoich kwalifikacji, podchodzącej do swojej profesji z zamiłowaniem i pasją. Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie i zarażasz uśmiechem chętnie Cię poznamy!

Poznaj Nas bliżej i dołącz do Naszego Zespołu!

www.spireclinic.pl/

www.instagram.com/klinikaspireclinic/

www.facebook.com/Spireclinic/

Przewiń do profilu firmy