Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator - Kierownik Robót Sanitarnych

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zechik sp.z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Praca stała, małopolskie i województwa ościenne

    Obowiązki:

    • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
    • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
    • Organizacja i koordynacja prac sił własnych i podwykonawców
    • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
    • Weryfikacja kalkulacji kosztowych
    • Analiza dokumentacji technicznej
    • Monitoring kosztów budowy
    • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
    • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami
    • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne- inżynieria środowiska
    • Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej mile widziane
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
    • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
    • Rzetelność i uczciwość
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do pracy w terenie

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.