Logo Pracuj.pl

Koordynator/Kierownik utrzymania dróg (letnie i zimowe)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac związanych z realizacją kontraktu
  • bieżące raportowanie nieprawidłowości
  • nadzór i koordynacja Letniego i Zimowego Utrzymania Dróg
  • organizacja i koordynacja prac podległych pracowników
  • kontrola kosztów oraz prawidłowej realizacja budżetu
  • wspieranie kierownika kontaktu w koordynacji prac
  • czynne uczestnictwo w kontakt z GDDKiA

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe,
  • min.24 miesięczne doświadczenie w koordynowaniu prac związanych z letnim utrzymaniem dróg klasy min. G
  • min.10 miesięczne (2 sezony zimowe) doświadczenie w koordynowaniu prac związanych z zimowym utrzymaniem dróg klasy min. G
  • bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność i dyscyplina pracy,
  • umiejętność negocjacji oraz argumentowania w kontaktach z klientami i podwykonawcami
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami drogowymi w specjalności drogowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy (samochód służbowy)
  • perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • nagrody jubileuszowe, nagrody uznaniowe
  • program poleć pracownika
  • pakiet świadczeń socjalnych:

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. to firma z ponad 40 letnim stażem w branży drogowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Strategiczny cel naszej firmy to:

Budowa i utrzymanie dróg oraz obiektów inżynieryjnych zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klientów

Koordynator/Kierownik utrzymania dróg (letnie i zimowe), lubuskie