Oferta pracy

Koordynator Klienta Biznesowego

WSB w Poznaniu (WE w Chorzowie)

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie rekrutacji kandydatów na studia (prezentacja oferty, prowadzenie rozmów sprzedażowych, doradztwo oraz realizacja procesu rekrutacji)

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i instytucjonalnych

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

  • współorganizowanie wydarzeń związanych z promocją oferty WSB (np. szkolenia, konferencje)

  • wspieranie działań marketingowych

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i sprzedażowe

  • zorientowanie na realizację celu sprzedażowego

  • doskonała umiejętność organizacji czasu w pracy

  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań

  • zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania

  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • prawo jazdy kat. B (własny środek transportu)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • rozwój kwalifikacji zawodowych

  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie

  • dodatkowe dni wolne od pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • studia na preferencyjnych warunkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu należy do największej grupy prywatnych uczelni wyższych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy