Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Kliniki

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nuvadis Talents jest firmą doradczą specjalizującą się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz projektów z zakresu diagnozy i rozwoju potencjału pracowników. Nuvadis Talents jest siostrzaną spółką Accord Group, świadczącej usługi rekrutacyjne dla kadry kierowniczej i zarządzającej na całym świecie. Prowadzi dla swoich Klientów projekty rekrutacyjne, outplacementowe, ocenę potencjału zatrudnionych lub rozważanych do zatrudnienia osób, a także programy rozwojowe (szkolenia, coaching, mentoring). Doradza również w zakresie budowania wizerunku firmy. Nuvadis Talents dzięki bliskiej współpracy z biurami regionalnymi obecnymi w krajach Europy Zachodniej (w tym Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Włoszech, Hiszpanii) skutecznie dociera do najlepszych kandydatów zarówno na obszarze Polski, jak i w regionie Europy Zachodniej.

    Dla naszego klienta, lidera w sektorze Healthcare Services poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Główne zadania

    Obszar operacyjny:

    • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klientów w recepcji, tworzenie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami.
    • Odpowiedzialność za jakość świadczeń oferowanych Klientom, wdrażanie rozwiązań mających na celu stałe podnoszenie jakości usług.
    • Zapewnianie dostępności do usług zgodnie ze standardami firmy.
    • Nadzór nad częścią administracyjną Centrum Okulistycznego: organizacja pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami, procedurami i standardami pracy.
    • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.
    • Dbanie o powierzone lokale (stan techniczny, funkcjonalność, estetykę i wyposażenie).
    • Administrowanie i zarządzanie powierzonymi zasobami danych.

    Zarządzanie:

    • Projektowanie, wdrażanie, kontrola przestrzegania standardów i procedur w podległym obszarze.
    • Zapewnienie zasobów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania podległego obszaru.
    • Audyty funkcjonujących systemów i procesów pracy oraz wdrażanie usprawnień.
    • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej profesjonalnego wizerunku wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
    • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy Centrum Okulistycznego, rekrutowanie nowych pracowników zgodnie z wymaganiami określonymi dla stanowiska.
    • Wspieranie i motywowanie podległego zespołu poprzez rozmowy coachingowe, rozmowy wspierające i dyscyplinujące.
    • Realizacja polityki kadrowej w odniesieniu po podległego personelu.

    Oferujemy:

    • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji wraz z atrakcyjnym systemem premiowym.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze.

    Upewnij się, że wysyłając swoje CV zawiera ono klauzulę:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nuvadis Talents Sp. z o.o. w celu uczestniczenia w prowadzonym procesie rekrutacji.”

    Administratorem danych osobowych jest Nuvadis Talents Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. K. Brodzińskiego 27, 01-557 Warszawa, który przetwarza dane osobowe w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w prowadzonym procesie rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, umieszczenia w bazie kandydatów dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.