Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Klubu

CityFit Sp. z o.o.

  • Lubelska 2, Puławy
    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Lubelska 2

Puławy

Twój zakres obowiązków

  • Współodpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu,

  • Implementacja metod prowadzących do utrzymania wysokiego poziomu retencji członków klubu,

  • Stworzenie i utrzymanie wysokiej kultury organizacyjnej klubu, skupiającej się poprzez działania operacyjne na bardzo wysokiej jakości obsługi klienta,

  • Dbałość o egzekwowanie procedur związanych z funkcjonowaniem klubu przez wszystkich członków zespołu oraz dostarczanie informacji zwrotnej na temat rezultatów działań całego zespołu w celu ciągłej optymalizacji procesów,

  • Współtworzenie lokalnej strategii marketingowej w celu poprawy penetracji lokalnego rynku,

  • Koordynowanie działań podległego zespołu,

  • Przeprowadzanie treningów, szkoleń, zebrań oraz motywowanie członków zespołu,

  • Współpraca z zespołem trenerów personalnych,

  • Bezpośredni kontakt z klientami klubu,

  • Regularne raportowanie wszystkich aspektów związanych z działaniem klubu.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

  • Pomysłowość i samodzielność w działaniu,

  • Nieposzlakowana opinia kandydata.

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy,

  • Możliwość rozszerzenia doświadczenia zawodowego o branżę health & fitness,

  • Czynny udział w powstawaniu nowego modelu biznesowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Swobodę w organizacji zadań i planowaniu dnia,

  • Dostęp do klubu fitness,

  • Opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i przyjaznej atmosferze. Aktualnie posiadamy 23 kluby w całej Polsce i plany dalszej ekspansji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy wprowadzić na rynek nowy koncept biznesowy pod nazwą CityFit Blue. Chcemy dotrzeć z naszą misją do jak największej liczby osób, również w mniejszych miastach. aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!

Przewiń do profilu firmy