Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator kolekcji odzieżowej

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest firma odzieżowa, właściciel znanej marki, obecny na polskim rynku od 20 lat. Jego kolekcje można nabyć już w ponad 100 sklepach na terenie całej Polski, a dzięki dynamicznemu rozwojowi marki niedługo rozszerzy zakres swojej działalności o kolejne obszary kraju. Aktualnie do zespołu Naszego Klienta poszukujemy Koordynatora kolekcji odzieżowej.

    Koordynator kolekcjii odzieżowej
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    KKO/02/2017
    Zakres obowiązków
    • Koordynowanie i zarządzanie zespołem projektowym
    • Planowanie kolekcji zgodnie z zaplanowanym budżetem
    • Współpraca z projektantami, technologami, dostawcami tkanin zgodnie z kalendarzem produkcyjnym, nadzór nad całością kolekcji
    • Praca nad kolekcją dla całej sieci i nad prezentacją kolekcji w zakresie Visual Merchandising w sklepach
    • Uaktualnianie linii kolorystycznych w trakcie sezonu, reagowanie na potrzeby rynku, bieżąca analiza konkurencji
    • Tworzenie linii kolorystycznych na kolejne sezony
    • Współpraca z działem marketingu nad przygotowaniem sylwetek do sesji zdjęciowych
    • Wyjazdy na targi oraz wyjazdy shoppingowe
    • Realizacja celów sprzedażowych założonych przez firmę
    Wymagania
    • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu odzieży, w tworzeniu i realizacji kolekcji
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność delegowania zadań, ustalania priorytetów
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wyższe wykształcenie, mile widziane związane z branżą odzieżową
    • Znajomość trendów, doskonała znajomość rynku polskiego, umiejętność przełożenia trendów na potrzeby polskiego rynku
    • Umiejętność pracy nad konstrukcją
    • Praktyczna znajomość programu Corel
    • Umiejętność posługiwania się nowoczesnymi serwisami do zarządzania projektami (np. Asana)
    • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia, współpracy z ludźmi, kreatywność, systematyczność
    Oferujemy
    • Zatrudnienie na kontrakt managerski
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
    • Wymiar czasu pracy w postaci 3 dni w tygodniu
    • Podstawowe narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.