Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Kontraktów Utrzymaniowych

  • Słubice, lubuskie
  • Kierownik
  • 2017-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saferoad Grawil oferuje wykonanie  oznakowania poziomego i pionowego, zimowe i letnie utrzymanie dróg,  montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie tymczasowej organizacji ruchu . Spółka jest również producentem  masy termoplastycznej GRAVIPLAST 200 do oznakowania poziomego dróg.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko :

    Miejsce Pracy : teren całego kraju

    OBOWIĄZKI:

    • planowanie, realizacja i rozliczanie prac związanych z naprawą, remontem i utrzymaniem dróg
    • nadzór nad podległymi pracownikami
    • kontakty z podwykonawcami w zakresie realizacji zadań kontraktowych
    • przygotowywanie raportów, analiz na potrzeby Dyrekcji firmy

    WYMAGANIA:

    • co najmniej rok doświadczenia związanego z utrzymaniem, remontami, przebudową lub budową dróg
    • dobra znajomość MS Office – szczególnie MS Excel, MS Word
    • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • komunikatywność i bardzo dobra organizacji pracy własnej
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
     CV oraz list motywacyjny należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.