Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator kontraktu - Kierownik projektu

MODERNE INVESTERING SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zadania:

  • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców,
  • planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót,
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami,
  • współpraca przy opracowaniu wycen na roboty budowlane.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane, w trakcie studiów (lub doświadczenie w prowadzeniu prac wykończeniowych),
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność czytania kosztorysów,
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad,
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B),
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel. komórkowy, samochód służbowy ).

Ogłoszenie archiwalne