Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Kontraktu

Lavoro Sp. z o.o.

  • Nidzica

    Nidzica, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie kandydatów do pracy

  • telefoniczna weryfikacja oraz umawianie na spotkanie- rekrutacja (również w terenie)

  • koordynowanie pracy pracowników

  • utrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami

  • zadania w związku z pracą w biurze

Wymagania pracodawcy

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • dobra organizacja czasu pracy

  • prawo jazdy B

Mile widziane

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • zróżnicowaną i ciekawą pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • samodzielne stanowisko

Miejsce pracy

Docelowe miejsce pracy: Olsztynek

Lavoro Sp. z o.o. firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika.

Oferowane stanowisko: Koordynator Kontraktu

Przewiń do profilu firmy