Oferta pracy

Koordynator Kontroli Jakości

IGOPAK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy  aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Koordynator  Kontroli Jakości

Obowiązki :

- Opracowywanie nowych oraz doskonalenie obecnych procedur kontroli jakości

 - Kontrola jakości komponentów według ściśle określonych norm i standardów

- Nadzór nad procesem  kontroli jakości na poszczególnych etapach produkcji

- Odbiór jakościowy bieżącej produkcji

- Analiza problemów jakościowych i ich źródła oraz proponowanie rozwiązań

- Raportowanie wyników swojej pracy

- Odpowiedzialność za dokumentacją jakościową

- Utrzymanie porządku i 5S na stanowisku pracy

Wymagania :

- Wykształcenie min. średnie

-Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych

-Znajomość rysunku technicznego

-Znajomość pakietu Microsoft Office

-Umiejętność analitycznego myślenia

-Dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie

-Spostrzegawczości

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy (w zależności od doświadczenia) oraz bonusów ( motywacyjne, świąteczne)

- Możliwość rozwoju w firmie

- Jednozmianowy system pracy

- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i rozwój  pracowniczy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy