Oferta pracy

Koordynator/ Koordynatorka biura

STOWARZYSZENIE AMNESTY INTERNATIONALO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stowarzyszenie Amnesty International poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora/ Koordynatorki biura.

Zadania:

  • organizacja pracy Biura Stowarzyszenia;
  • bieżące wsparciem administracyjne i kadrowe dla osób zatrudnionych i współpracujących ze Stowarzyszeniem;
  • kontakt z kluczowymi dostawcami usług w zakresie swojej pracy;
  • prowadzenie administracji pracowniczej (ewidencja urlopów, zwolnień, szkoleń itp.);
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej, sporządzanie umów;
  • administracja budynkiem biura;
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy biura;
  • dopilnowanie aby Stowarzyszenie spełniało standardy formalno-prawne i wymogi sprawozdawcze;
  • składanie sprawozdań rocznych oraz nadzór nad terminowością i prawidłowością przygotowania deklaracji ZUS, PIT, PPK;
  • prowadzenie akt osobowych; zapewnianie ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa pracy, regulaminami oraz procedurami;
  • zarządzanie obiegiem dokumentów.

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość programów obsługi pakietu Office, poczty elektronicznej; programu Excel;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość programu kadrowego mile widziana;
  • dokładność, zdolności organizacyjne i analityczne;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w organizacji międzynarodowej broniącej praw człowieka;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu (miejsce pracy: Warszawa);
  • wynagrodzenie w przedziale: 3 200 - 3 600 PLN netto w zależności od doświadczenia;
  • możliwość doskonalenia zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • pracę w zmotywowanym, entuzjastycznym i dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem Aplikuj.

Na zgłoszenia czekamy do 24 maja 2021 r. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne